Інформація про нормативну грошову оцінку земель населених пунктів Кіровоградщини станом на 05.08.2020

Відповідно до вимог статей 13, 18 Закону України «Про оцінку земель» та згідно з даними Довідника показників нормативної грошової оцінки земель населених пунктів на 2019/2020 оціночний рік, потребує актуалізації (повторна) нормативна грошова оцінка земель 773 населених пунктів, з них у ІІ півріччі 2019 року – 660, а у І півріччі 2020 року – 113 населених пунктів.
Укладено договори на виконання робіт з виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель 232 населених пунктів. Серед них 98 – перебувають в роботі у виконавців, 24 – подані на державну землевпорядну експертизу, 110 – затверджено технічну документацію. Зокрема у 2020 році затверджено технічну документацію з НГО земель 74 населених пунктів у районах області: Благовіщенський — 1, Бобринецький — 3, Гайворонський — 2, Голованівський — 5, Добровеличківський — 23, Долинський — 6, Кропивницький — 7, Новоархангельський — 2, Новгородківський — 8, Новоукраїнський — 12, Онуфріївський — 4, Олександрійський — 1, Петрівський — 2, Устинівський — 2.
Триває процес внесення відомостей до Державного земельного кадастру щодо адміністративно-територіальних одиниць, зокрема внесено відомості про нормативну грошову оцінку 77 населених пунктів.
Також спеціалісти структурних підрозділів ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області впродовж 2020 року видали фізичним та юридичним особам 23 686 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.
Із загальної кількості витягів 17 106 замовлено через Публічну кадастрову карту у режимі онлайн, ще 5551 — через Центри надання адміністративних послуг.

Пресслужба ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області