До уваги громадян! Сплата задекларованих податкових зобов’язань закінчується 30 вересня 2020 року

Голованівське управління ГУ ДПС у Кіровоградській області звертає увагу громадян та осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність, що граничний термін сплати податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб і з військового збору, цьогоріч, спливає 30 вересня 2020 року.
Нагадаємо, що цей термін встановлено Законом України від 17 березня 2020 року №533-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19».
Також повідомляємо, що з метою використання права на податкову знижку декларація про майновий стан і доходи подається по 31 грудня 2020 року включно.
Зважаючи на протиепідемічні заходи, радимо подати відповідну декларацію в електронному вигляді скориставшись електронним сервісом ДПС України «Електронний кабінет платника». Вхід до кабінету здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua або через офіційний вебпортал ДПС.

Голованівське управління ГУ ДПС у
Кіровоградській області