До уваги громадян! Cкористайтесь правом на нарахування податкової знижки

Голованівський відділу податків і зборів з фізичних осіб управління податкового адміністрування Головного управління ДПС у Кіровоградській області нагадує громадянам, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2019 року, що термін подання відповідної декларації встановлено до 31.12.2020 року.

У разі, якщо платник не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься - п.п. 166.4.3 п. 166.4 ст. 166 Податкового кодексу України(далі-ПКУ).

Відповідно до п. 14.1.170 ПКУ податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку – резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати.

Перелік витрат, за якими платник має право на застосування податкової знижки визначено у п. 166.3 ст. 166 ПКУ.

За вибором платника декларація може бути подана в один із таких способів:
- особисто або уповноваженою на це особою до центрів обслуговування платників ДПІ;
- надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;
- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу.

Звертаємо увагу громадян, що при відвідуванні Центрів обслуговування платників, необхідно дотримуватись правил рекомендованих МОЗ та при наявності електронного підпису надати перевагу поданню декларації в електронній формі використовуючи можливості сервісу «Електронний кабінет» (вхід здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua).

Голованівський відділ податків і зборів з фізичних
осіб управління податкового адміністрування
ГУ ДПС у Кіровоградській області

Збільшити шрифт
A- A A+