Роздрібна торгівля підприємств Кіровоградської області у січні–червні 2020 року

У січні–червні 2020р. підприємствами роздрібної торгівлі Кіровоградської області реалізовано споживчих товарів на суму
7098,7 млн.грн, що в порівнянних цінах на 10,2% більше, ніж у січні–червні 2019р.
Продаж продовольчих товарів у загальному обсязі роздрібного товарообороту займав 53,1%, непродовольчих – 46,9%.
Найбільшу частку продажу серед продовольчих товарів у торговій мережі займали алкогольні напої, молочні продукти, тютюнові вироби (включаючи супутні товари), фрукти та овочі, свіжі, хлібобулочні та борошняні кондитерські вироби, цукрові кондитерські вироби, м'ясні продукти, інші напої (безалкогольні); серед непродовольчих – фармацевтичні товари, бензин моторний, пропан, бутан та метан для автомобілів, автомобілі, деталі та приладдя для них, косметичні товари й вироби для туалетних кімнат, газойлі (паливо дизельне), побутові електротовари, медичні та ортопедичні товари.
Частка продажу товарів, що вироблені на території України, становила 66,4% усіх реалізованих товарів у торговій мережі підприємств області.

Заступник начальника Олена НЕСТЕРЕНКО

Оксана Єфімова (0522) 33 30 51