Роботодавці Кіровоградщини зареєстрували 55 вакансій із забезпеченням харчування

22.09.2020
Роботодавці Кіровоградщини зареєстрували 55 вакансій із забезпеченням харчування

Станом на 21 вересня, у центрах зайнятості Кіровоградщини зареєстровано 55 вакансій, у яких, серед умов соціальної сфери, роботодавці надають своїм працівникам харчування. Більшість вакансій представлені підприємствами гірничодобувної промисловості України.
Харчування надається роботодавцями працівникам на таких посадах: апаратник вилуговування, апаратник очищення стічних вод, бухгалтер, вагар, взуттьовик з ремонту спецвзуття, водій автотранспортних засобів, гірник очисного забою, гірник підземний, головний енергетик, інженер-конструктор, інженер-електронік, дорожній робітник, електрогазозварник, електрозварник ручного зварювання, електромеханік з підіймальних установок, електромеханік підземної дільниці, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування, комірник, кріпильник, кухар, машиніст дробильно-помельно-сортувальних механізмів, машиніст електровоза, машиніст тепловоза, оператор пакувальних автоматів, охоронник, підсобний робітник, помічник машиніста тепловоза, практичний психолог вихователь робітник з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, складач поїздів, слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електромеханіка), технік-лаборант, тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, формувальник залізобетонних виробів та конструкцій.
Заробітна плата у зареєстрованих вакансіях: від 5000 до 24600 грн. Вакансії з наданням харчування зареєстровані у Маловисківському (27 вакансій), Світловодському (15 вакансій), Кропивницькому (6 вакансій), Новоукраїнському (2 вакансії), Олександрійському (2 вакансії), Знам'янському (1 вакансія), Новоархангельському (1 вакансія) та Петрівському (1 вакансія) райони Кіровоградщини.
Якщо вас зацікавили зазначені вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості

 

Збільшити шрифт
A- A A+