У рамках проведення Тижня психології

З початком нового навчального року фахівці із соціальної роботи Голованівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочали роботу із учнями загальноосвітніх навчальних закладів Голованівщини. Так, в рамках проведення Тижня психології у Голованівському ліцеї імені Т.Г.Шевченка 22 вересня 2020 року із учнями 11-А класу проведено бесіду на тему «Мої права і обов’язки». Метою заходу було ознайомити дітей з правами і свободами, визначеними Конвенцією про права дитини, навчити правильно реалізовувати свої права, визначити коло обов’язків, які має кожен член сім’ї. А основне – виховати в учнів поважне ставлення до себе і до оточуючих. Кожен присутній отримав інформаційний паперовий носій «Твої права та обов’язки». Учні також брали участь у анонімному анкетуванні по питанню застосування фізичного чи морального покарання у сім’ї. Захід проходив у формі жвавої бесіди, під час якої кожен учень міг висловити свою думку та поділитися власними цікавими прикладами. Фото додається.

Фахівцями Голованівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді постійно здійснюються візити в сім’ї Голованівщини, які опинилися в складних життєвих обставинах, а також прийомні сім’ї, у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. В ході проведеної роботи з’ясовується питання підготовки кожної зазначеної сім’ї до опалювального сезону і наявності у них дров та твердого палива. З сім’ями також проводиться інформаційно-розяснювальна робота щодо забезпечення дітей задовільними житлово-побутовими умовами проживання, станом їх утримання і виховання.