Реалізація промислової продукції підприємствами Кіровоградської області у січні–серпні 2020 рок

Підприємствами Кіровоградської області у січні–серпні 2020р. реалізовано промислової продукції на суму 21,8 млрд.грн, з неї продукції переробної промисловості – на 15,4 млрд.грн (70,3%). Частка промислової продукції, реалізованої за межі України, становила 27,1%.

Питома вага обсягу реалізованих харчових продуктів та напоїв, який становив 8,3 млрд.грн, склала 37,9%. Найбільше реалізовано олії та тваринних жирів – на 4,4 млрд.грн, м’яса та м’ясних продуктів – на 0,9 млрд.грн.

Підприємствами з постачання електроенергії, газу пари та кондиційованого повітря реалізовано продукції на суму 4,4 млрд.грн або 20% загальнообласного обсягу.

Заступник начальника                                             Олена НЕСТЕРЕНКО