З безробітних – у військові: з початку року понад 70 шукачів роботи підписали контракт на службу в ЗСУ

З початку року понад 70 шукачів роботи підписали контракт на службу у Збройних силах України.

Служба зайнятості бере безпосередню участь у проведенні інформаційно-просвітницької роботи серед безробітних громадян щодо популяризації служби у Збройних силах України, як одного з видів зайнятості.

У кожному центрі зайнятості та філії обласного центру зайнятості для представників військових комісаріатів створено умови для проведення роботи, спрямованої на інформування безробітних про військову службу в Збройних Силах України, а також надання шукачам роботи різнопланових консультацій з питань, пов'язаних з військовою службою за контрактом. Також створено інформаційні куточки, у яких розміщені рекламно-агітаційні матеріали щодо умов прийняття на військову службу за контрактом та вступу до вищих військових навчальних закладів.

Крім цього, для безробітних громадян проводяться семінари з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі представників військкоматів. Під час цих заходів здійснюється інформування шукачів роботи щодо умов та переваг проходження військової служби за контрактом. Учасників ознайомлюють з основними вимогами до претендентів, а також пільгами і гарантіями для військовослужбовців. Також представники військкоматів розповідають безробітним про стан матеріального і пенсійного забезпечення та інші питання щодо соціального захисту тих, хто несе службу у Збройних силах України.

Відділ організації сприяння працевлаштуванню Кіровоградського обласного центру зайнятості