Промислове виробництво у Кіровоградській області у січні–вересні 2020 року

Індекс промислової продукції у Кіровоградській області за 9 місяців 2020 року становив 103,4% (в Україні – 93%).
У добувній промисловості та розробленні кар’єрів індекс промислової продукції становив 98%, переробній – 105,6%, постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 98,9%.
У переробній промисловості зростання обсягів виробленої продукції зумовлено збільшенням виробництва харчових продуктів та напоїв на 8,3%.
За 9 місяців п.р. зросло виробництво олії соєвої нерафінованої на 46,3%, олії соняшникової рафінованої – на 19,6%, свинини свіжої чи охолодженої –
на 17,2%, виробів кондитерських з цукру – на 11,4%, олії соняшникової нерафінованої – на 4%, хліба та виробів хлібобулочних – на 3,4%.
Водночас зменшилось виробництво борошна пшеничного чи пшенично-житнього на 14,8%, печива солодкого – на 13,6%, виробів ковбасних та подібних продуктів з м’яса – на 6,1%, виробів здобних – на 4,6%, яловичини і телятини, свіжої чи охолодженої – на 4%.

Заступник начальника Олена НЕСТЕРЕНКО