Версія для друку
Новини ДФС

Надання адміністративних послуг Центром обслуговування платників Голованівської ДПІ у січні - жовтні 2020 року

Центром обслуговування платників Голованівської ДПІ Головного управління ДПС у Кіровоградській області протягом січня - жовтня 2020 року надано 1837 адміністративних послуг.

Найбільшою популярністю користувались послуги з видачі картки платника податків, яких упродовж січня – жовтня 2020 року надано 1086. Надано 593  відомості з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми та джерела виплачених доходів та утриманих податків і внесено 5 відміток до паспорта громадянина України про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта. Зареєстровано 3 книги обліку розрахункових операцій та 1 розрахункових книжок.

Крім того, співробітники ЦОПу Голованівської ДПІ ГУ ДПС у Кіровоградській області надають в телефонному режимі консультації та роз’яснення з питань податкового законодавства (05252) 2-24-06.

Звертаємо увагу платників податків, що при відвідуванні  Центру обслуговування платників необхідно дотримуватись правил рекомендованих МОЗ та надавати перевагу отриманню послуг в онлайн – режимі використовуючи можливості сервісу «Електронний кабінет».

Вхід до Електронного кабінету платника здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua.

 

Голованівська ДПІ ГУ ДПС

у Кіровоградській області