На Кіровоградщині вільними є близько 20 вакансій у галузі культури

Роботодавці області потребують 17 працівників для закладів культури області.
Зокрема, у Благовіщенському, Голованівську та Долинській потрібні керівники колективів ( художні керівники театрального, самодіяльного та ін. колективів) для роботи у будинках культури. Заробітна плата з усіма вакансіями: 5000 грн.
У Знам’янці пропонують роботу викладачам мистецької школи (школи естетичного виховання) за класами бандури, гітари і скрипки. Заробітна плата з усіма вакансіями: 5000 грн.
У Кропивницькому до одного з обласних закладів культури потрібні концертмейстер з класу вокалу, завідувач трупи, артист оркестру (духового, естрадного, народних інструментів, симфонічного та ін.) (заробітна плата за усіма вакансіями: 7063 грн), а також актор (заробітна плата: 6569 грн). Крім того, дошкільні навчальні заклади обласного центру запрошують на роботу двох керівників музичних та керівника гуртка. Заробітна плата з усіма вакансіями: 5000 грн.
У Малій Висці роботу пропонують акомпаніаторові (заробітна плата: 11547 грн) та організаторові культурно-дозвіллєвої діяльності (заробітна плата: 5000 грн).
На Олександрійщині та Петрівщині до дитячих садочків з сіл районів запрошують керівників музичних (заробітна плата: 2500 грн (неповний робочий день).
Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості