По нову кар'єру – до служби зайнятості

Державна служба зайнятості працевлаштовує громадян за різними спеціальностями. 

У кожного нашого клієнта – своя унікальна історія. Хтось шукає своє перше робоче місце, хтось став безробітним через скорочення, а комусь хочеться змінити сферу своєї діяльності або відновити роботу після тривалої перерви. Історій багато, усі вони різні, але головне в них – бажання  фахівців служби допомогти клієнту якнайшвидше знайти своє робоче місце. 

Напередодні дня народження #команда_ДСЗ звітує: за 30 років роботу за сприяння служби зайнятості знайшли 20 мільйонів українців!

Отже, якщо ви шукаєте роботу, чекаємо вас у найближчому центрі зайнятості. Наша робота - знайти роботу Вам!

Як це працює?

  • Служба зайнятості має найбільшу базу вакансій. Пропозиції роботи оновлюються щодня. Станом на 23 листопада в базі вакансій ДСЗ було майже 57 тисяч пропозицій роботи. Щодня за сприяння служби роботу знаходять в середньому 2500 українців. 
  • Наші фахівці допоможуть у пошуку підходящої роботи саме для вас, враховуючи попередній професійний досвід, освіту та вимоги регіонального ринку праці.
  • Буває й таке, що з певних причин професія безробітного вже не актуальна, а ринок праці вимагає «перезавантаження» його умінь та навичок. Що робити? Маємо відповідь і це запитання: пройти професійне навчання. 11 центрів професійно-технічної освіти ДСЗ пропонують 95 спеціальностей на вибір. Перукар, слюсар, верстатник, електрогазозварник, кравець чи токар, коваль чи кухар – вибір за вами. Навчання за направленням центру зайнятості – безкоштовне, слухачам надається гуртожиток. Промовистий факт: майже 90% слухачів знаходять роботу за новою спеціальністю.

Щиро бажаємо кожному нашому клієнту знайти роботу якнайшвидше. І обов'язково – до душі!

Збільшити шрифт
A- A A+