Нові можливості: скільки безробітних Кіровоградщини отримали безкоштовну онлайн-освіта від служби зайнятості Близько 2500 безробітних Кіровоградщини пройшли онлайн-курси Lingva.Skills та Coursera

Сучасний ринок праці диктує нові вимоги до шукачів роботи. Роботодавці шукають потенційних працівників із знанням іноземних мов, зокрема, англійської, або ж додатковими знаннями з дотичних до їхньої спеціалізації дисциплін, що є великою перевагою для успішного працевлаштування.

У 2015 році Державна служба зайнятості та ГО «Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Українська студентська спілка» уклала Меморандум про співробітництво, мета якого – безкоштовне вивчення безробітними англійської мови. У рамках зазначеного Меморандуму реалізовується соціальний проект Lingva.Skills, розроблений командою «Академії Навичок». Він дає можливість шукачам роботи, зареєстрованим у службі зайнятості, дистанційно поглибити знання з англійської мови. Онлайн-курс включає інтерактивну гейміфіковану веб-програму для тренування мовних навичок та інших аспектів вивчення мови, а також форму зворотного зв’язку з викладачем і базу поширених запитань для спрощення процесу навчання. У 2015-2020 роках до онлайн-навчання на платформі Lingva.Skills долучились 1839 безробітних Кіровоградщини.

З метою допомоги безробітним громадянам здобути додаткові знання та розвинути навички для подальшого успішного працевлаштування, в умовах всесвітньої пандемії міжнародна освітня онлайн-платформа Coursera відкрила, через службу зайнятості, безкоштовний доступ до освітніх програм для зареєстрованих безробітних. Coursera пропонує своїм користувачам 3800 онлайн-курсів з різних дисциплін, у разі успішного закінчення яких користувач отримує сертифікат про проходження курсу. Шукачі роботи мали можливість зареєструватися на навчання можна до 30.10.2020 та пройти курси до кінця 2020 року. З початку роботи проєкту (червень 2020 року) для проходження навчання зареєструвались 612 осіб.

Відділ інформаційної роботи Кіровоградського обласного центру зайнятості