За 2020 рік ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області видало понад 10 тисяч наказів щодо розпорядження землями державної власності сільськогосподарського призначення

Упродовж минулого тижня (28.12.2020-31.12.2020) Головним управлінням Держгеокадастру у Кіровоградській області видано 179 наказів щодо розпорядження землями державної власності сільськогосподарського призначення, із них 79 – учасникам антитерористичної операції.

Загалом торік Головним управлінням видано 10152 накази щодо розпорядження землями державної власності сільськогосподарського призначення (2404 – учасникам антитерористичної операції). Щодо надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою видано 5293 накази (ООС – 1224); про затвердження проєктів землеустрою та надання земельних ділянок – 4038 наказів (ООС – 1176) тощо.

Учасники ООС переважно отримають ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення державної власності.

Пресслужба ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області