Призначено проміжні вибори депутатів Троянської сільської ради по одномандатних виборчих округах № 1 та № 6 на 02 квітня 2017 року

Відповідно до ст.14, ст.15 Закону України “Про місцеві вибори”  постановою Троянської сільської  виборчої комісії призначено проміжні вибори депутатів Троянської сільської ради  по одномандатних виборчих округах № 1 та № 6 на 02 квітня 2017 року.
З метою складання попередніх та уточнених списків виборців для проведення голосування на проміжних виборах депутатів Троянської сільської ради відповідно до ст. 27, ст. 28 Закону України “Про Державний реєстр виборців” відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації суб’єктами подання відомостей щомісячного поновлення персональних даних Реєстру, визначених ст. 22 Закону України “Про Державний реєстр виборців”,  подано в електронному вигляді та на паперовому носії у вигляді списку, який має наскрізні нумерацію записів та нумерацію аркушів, відповідні відомості.
Передача попереднього списку виборців на паперовому носії та виготовлені іменні запрошення передано дільничній виборчій комісії звичайної виборчої дільниці №350128  відповідно до ст.30 Закону України “Про місцеві вибори”.
Постановою ЦВК від 12 квітня 2012 року визначено місцезнаходження дільничної виборчої комісії звичайної  виборчої дільниці №350128.
Сільською радою ведеться робота щодо матеріально-технічного забезпечення територіальної та дільничної виборчих комісій.