Щодо проведення Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2017»

З метою  створення  сприятливих  умов   для  розвитку  взаємовигідної   співпраці між  державою  і бізнесом та  відзначення  кращих  здобутків  платників  податків  10 травня  2018 року  розпочато  прийом заявок на участь у Рейтингу «Сумлінні платники податків-2017», який започаткований  Всеукраїнською  громадською  організацією «Асоціація платників податків України».
Всеукраїнський  Рейтинг  проводиться в 2 конкурсні  тури: перший- на обласному(регіональному) рівні , другий- на Всеукраїнському рівні . Участь на всіх етапах   конкурсу для підприємств безкоштовна.
Отримуючи   звання «Сумлінний  платник податків», підприємство, окрім популяризації  на власному прикладі  чесного і прозорого ведення  бізнесу, отримує суспільне  визнання, вдячність держави за належне виконання своїх податкових  зобов»язань і публічно  закріплює свій статус надійного бізнес-партнера.
За  довідками щодо  надання  заяв  про участь у  Рейтингу «Сумлінні платники податків-2017» звертатись до  Центру  обслуговування  платників  Голованівської   ОДПІ  за адресою: смт.Голованівськ   вул..Паркова,11 .
Положення  «Про  Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків-2017» та   основні  дати  проведення  конкурсу  додаються.