У Кропивницькому нагородили переможців всеукраїнського конкурсу „Податківець майбутнього”

З метою роз'яснення  ролі та значення Державної  фіскальної  служби  України, популяризації  податкової та митної  грамотності, формування  свідомого ставлення до   сплати  податків у  дітей  та  молоді  шкільного  віку та сприяння розвитку у дітей  вміння висловлювати  свою  точку зору  засобами  художньої  творчості Університетом  Державної податкової  служби  України було  ініційовано та проведено  Всеукраїнський конкурс  «Податківець  майбутнього».
Конкурс  проходив  серед учнів (вихованців) 1-9 класів закладів загальної  середньої  освіти усіх  типів і  форм  власності, у т.ч.  закладів  дошкільної  освіти.. У конкурсі  взяли участь  представники 71 навчального  закладу з 15 регіонів  України.
З  Кіровоградської  області у конкурсі прийняли участь 12 хлопчиків та дівчаток різного віку. Найбільша кількість учасників – 9 - з Голованіської районної дитячої школи мистецтв, з яких 3 переможця у різних номінаціях.

Переможці Всеукраїнського конкурсу „Податківець майбутнього”, ініційованого та проведеного Університетом Державної фіскальної служби України  були  запрошені для нагородження до Головного управління Державної  фіскальної служби  у Кіровоградській  області.
З вітальним словом до переможців звернувся в.о. начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Кіровоградській області Сергій Тертичний: „Ми вдячні вам за активну участь у конкурсі. Приємно те, наскільки фундаментально наші діти підійшли до виконання своїх робіт, демонструючи глибоке розуміння важливості сплати податків, оскільки від цього залежить економічна стабільність держави”.
        Першими свої винагороди отримали переможці конкурсу.
Так, переможцем Всеукраїнського конкурсу „Податківець майбутнього” в номінації „За креативність мислення” стала Василик Дарія з роботою „Багатий бюджет – заможна, квітуча держава!”; у номінації „За оригінальність розкриття теми” - Мір Каміла з роботою „Бюджет-рукавичка” та у номінації „Вибір Державної фіскальної служби України” – образотворче мистецтво – кольорові олівці – Дучиця Максим зі своєю роботою „Несплата податку – поріг бідності суспільства”. Всім переможцям керівництвом обласного відомства вручено цінні подарунки- мобільні телефони  та солодощі.
Також від Університету Державної фіскальної служби України вручено подяку Голованівській районній дитячій школі мистецтв за активну участь в Мистецькому конкурсі „Абетка податкового Університету” в рамках Всеукраїнського конкурсу „Податківець майбутнього”. Одночасно від обласного управління фіскальної служби закладу вручено подарунок- принтер.
Переможці  конкурсу  відвідали  у  Кропивницькому  дендропарк, в якому  розважилися на  атракціонах   та  кафе .  .
        Інші дітки-учасники, яким цього року не вдалося перемогти, отримали   солодощі. А нам, дорослим, залишається тільки тішитися з того, що така серйозна тема, як необхідність та добровільність сплати податків, щороку знаходить своє відображення у дитячих роботах.