ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ! СВОЄЧАСНО ЗАДЕКЛАРУЙТЕ ДОХОДИ, ОТРИМАНІ У 2017 РОЦІ!

Голованівська ОДПІ  ГУ ДФС у Кіровоградській  області  звертається  до  громадян, які  одноосібно  обробляють  земельні частки (паї) не  відкладати   декларування  доходів, отриманих  у минулому  році, на останній день та  вчасно  їх  задекларувати.
Згідно норм  Податкового кодексу  України, доходи  отримані від продажу  власної  сільськогосподарської  продукції, що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена ,оброблена та\або  перероблена безпосередньо  фізичною особою  на земельних ділянках, що перевищує 2 га підлягають обов»язковому  оподаткуванню  податком на доходи фізичних осіб  за  ставкою 18% та військовим  збором   за ставкою 1,5 %.
За неподання  податкової  декларації  про  майновий   стан і доходи   передбачена   відповідальність  згідно  Кодексу  про  адміністративні   правопорушення у вигляді  накладення штрафу.
Виконати  свій  конституційний  обов»язок та  подати   податкову декларацію  про  майновий  стан і доходи  за 2017 рік фізичні особи- платники  податків  повинні  у термін не пізніше  2 травня  поточного року , який є  граничним строком подання  декларації  громадянами та особами,  які провадять  незалежну  професійну  діяльність.
Для зручності громадян в Електронному кабінеті платника функціонує сервіс «Декларація про майновий стан і доходи в електронному вигляді».
Фізичні особи у відкритій частині Електронного кабінету платника можуть заповнити, зберегти та роздрукувати декларацію, а в розділі «Введення звітності» особистого кабінету з використанням ЕЦП можуть подати декларацію в електронному вигляді.