ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЛАТНИКІВ ГОЛОВАНіВСЬКОї ОДПІ ВІДВІДАЛИ 9594 ПЛАТНИКІВ ТА ГРОМАДЯН

Протягом січня – грудня  2017 року Центр обслуговування платників Голованівської  ОДПІ відвідали 9594 платників податків та громадян , надано  3930 адміністративних послуг.
Найбільше надано послуг з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків із Державного реєстру фізичних осіб-платників податків – видано 1542 картки та  видано 1352 відомостей з Державного реєстру  фізичних осіб-платників податків  про суми  виплачених  доходів та  утриманих податків.. Також,  видано 293 довідки  про подану декларацію  про майновий стан  і доходи (податкову декларацію), надано послуг з реєстрації книг обліку розрахункових операцій – 154; реєстрації платником єдиного податку – 122; надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 148; реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 129 та  інші.
Для платників податків та громадян у приміщенні ЦОП Голованівської  ОДПІ розміщені інформаційні та тематичні стенди з питань застосування норм Податкового законодавства, зразки заповнення заяв, податкової звітності, єдиного внеску та перелік надання адміністративних послуг.
Крім  того для  забезпечення  подання звітності    платниками  в  електронному вигляді через  Електронний  кабінет платника  в  Центрі  обслуговування  платників   створено 2  робочих  місця  з   доступом  до мережі  Інтернет.