Сьогодні, 30 березня в приміщенні Голованівського центру зайнятості відбувся спільний захід з  представником сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських Управління кадрового забезпечення ГУНП в Кіровоградській області Папушой Вікторія Аркадіївна.  Відбулася Презентація умов вступу на службу в поліцію на вакантні місця до підрозділів Головного управління національної поліції в Кіровоградській області.
Клієнти служби зайнятості, які перебувають на обліку та бажають дізнатися якомога більше інформації про службу в лавах патрульної поліції, мали можливість інтерактивно поспілкуватись з представниками роботодавця.
Під час зустрічі представник сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських Управління кадрового забезпечення ГУНП в Кіровоградській області детально окреслила вимоги до кандидатів, повідомила претендентам про можливість заповнити анкету онлайн, розповіла про  етапи відбору та детальний перелік відкритих вакансій в Кіровоградській області.