Проведено заходи з учнями філій Побузької ЗШ І-ІІІ ст. «Люшнюватська ЗШ – ДНЗ» та «Молдовська ЗШ – ДНЗ»

З метою профілактики негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі та пропаганди здорового способу життя 11 травня 2018 року фахівцями районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено заходи з учнями філій Побузької ЗШ І-ІІІ ст. «Люшнюватська ЗШ – ДНЗ» та «Молдовська ЗШ – ДНЗ».
В заходах прийняли участь: практичний психолог Голованівського БДЮТ – Т. А. Степченко, директор Голованівської районної бібліотеки для дітей – О. О Коверко, лікар ультразвукової діагностики та лікар-хірург приймального покою центральної районної лікарні – А. В. Одайська-Асауленко, заступник начальника Голованівського РВ УДСНС України в Кіровоградській області – Д. Г. Вареник, інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Голованівського ВП ГУНП в Кіровоградській області лейтенант поліції – А.В. Прядун, провідний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрції – І. В. Руда.
Молодших школярів було залучено до участі у міні-тренінгу для зняття емоційного напруження: «Кольоротерапія» та бесіди на тему: «Хай книги, як друзі заходять у Ваш дім».
З учнями середніх та старших класів проведено інформаційно-профілактичні бесіди на теми: «Обирай здоровий спосіб життя», «Безпечний відпочинок під час літніх канікул», «Попередження насильства та жорстокого поводження серед неповнолітніх», «Кримінальна відповідальність неповнолітніх», «Наркотики та наслідки їх вживання».
Також шкільним адміністраціям надано буклети, листівки, плакати відповідної тематики для поширення серед вчителів та подальшого використання в роботі.