ОБИРАЙ ЖИТТЯ!

Страшне слово «наркотики», на жаль, настільки щільно увійшло в наше життя, що практично кожна дитина, підліток має ризик бути втягнутим в цю смертельну гру.
З метою профілактики поширення наркоманії та пропаганди здорового способу життя серед жителів смт. Голованівськ 21 лютого 2018 року фахівці Голованівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели акцію «Обирай життя!».
В ході акції було розповсюджено буклети та листівки з питань профілактики поширення наркоманії та популяризації здорового способу життя. Також фахівці Центру провели опитування серед населення щодо поінформованості з даного питання.

Для ефективної співпраці у сфері протидії поширенню наркоманії 19 лютого 2018 року, під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації О. Бугаєнко, проведено чергове засідання координаційної ради з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.
На засіданні заслухано звіти членів координаційної ради про виконання заходів Районної цільової програми протидії поширенню наркоманії і злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, на 2016-2018 роки відповідними організаціями та установами протягом 2017 року.
Також було розглянуто пропозиції до плану роботи координаційної ради на 2018 рік щодо протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, популяризації здорового способу життя в молодіжному середовищі.
За результатами засідання прийнято рішення щодо удосконалення заходів з попередження наркоманії та протидії злочинності пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, прекурсорів та психотропних речовин.
Дано відповідні доручення.