Про участь в семінарі районного центру зайнятості та ознайомлення з сімейними формами виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та іншими соціальними послугами, які надає РССССДМ

Згідно плану роботи на 2018 рік фахівці Голованівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді постійно проводять інформаційно-просвітницьку кампанію щодо популяризації сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а саме прийомної сім’ї та дитячого будинку сімейного типу.  З цією метою налагоджено співпрацю з Голованівським  районним центром зайнятості, де фахівці Центру приймають  участь в семінарах  та проводять бесіди для безробітніх на теми: «Батьки, знайдіть мене!», «Що таке прийомна сім’я», «Прийміть дитину у родину», «Патронат над дитиною», «Станьте патронатними вихователями», «Наставництво – що це таке?» та інші. Так,     09 лютого 2018 року фахівці Центру також прийняли участь в семінарі районного центру зайнятості та ознайомили присутніх з сімейними формами виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та іншими соціальними послугами, які надає РССССДМ.