Про заходи з учнями НВК «Перегонівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – ДНЗ» та філії «Межирічківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.»

З метою профілактики негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі та пропаганди здорового способу життя 08 лютого 2018 року фахівцями районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено заходи з учнями НВК «Перегонівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – ДНЗ» та філії «Межирічківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.».
В заході прийняли участь: лікар-дерматовенеролог центральної районної лікарні – О.В. Брижатюк, провідний інспектор Голованівського РВ УДСНС України в Кіровоградській області старший лейтенант служби цивільного захисту – О.В. Юхимцем, інспектор з інформаційної підтримки Голованівського ВПГУНП в Кіровоградській області старший лейтенант поліції – А.С. Шеремет
З учнями шкіл проведено інформаційно-профілактичні бесіди на теми: «Шкідливі звички та їх вплив на організм дитини», «Права та обов'язки дитини», «Що потрібно знати про ВІЛ/СНІД?», «Безпечний відпочинок у зимовий період», «Попередження насильства та жорстокого поводження з дітьми».
Також шкільним адміністраціям надано буклети, листівки, плакати відповідної тематики для поширення серед вчителів та подальшого використання в роботі.