Реформи, як і національна ідея, мають об'єднати країну

Реформи, як і національна ідея, мають об'єднати країну. Бо саме правильна організація системи управління в державі дасть можливість ефективно вирішувати всі питання на будь-якому рівні.
09 грудня 2015 на базі районної бібліотеки для дорослих відбулося засідання круглого столу «Децентралізація влади – шлях до народовладдя».
У роботі круглого столу взяли участь: заступник голови районної державної адміністрації Копієвський М.Д., депутати Голованівської селищної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій селища, юристи.
Учасники круглого столу говорили про необхідність проведення децентралізації в Україні, відзначили, що даний проект має особливу актуальність в умовах процесу реформування нашої держави, оскільки справжні децентралізація та реформування залежать не лише від зміни законодавства - вони будуть ефективними за умови безпосередньої участі громадян на місцевому рівні. Було обговорено зміни до Конституції України та зареєстровані у Верховній Раді України законопроекти з питань місцевого самоврядування та об'єднання громад Копієвський М.Д. який є головою робочої групи, ознайомив присутніх з Перспективним планом формування спроможної територіальної громади району.
Присутнім було показано відеоролики про етапи впровадження реформ в Україні та про польську модель місцевої демократії.