Проведено чергове засідання координаційної ради з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів

Для ефективної співпраці у сфері протидії поширенню наркоманії 19 лютого 2018 року, під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації О. Бугаєнко, проведено чергове засідання координаційної ради з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.
На засіданні заслухано звіти членів координаційної ради про виконання заходів Районної цільової програми протидії поширенню наркоманії і злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, на 2016-2018 роки відповідними організаціями та установами протягом 2017 року.
Також було розглянуто пропозиції до плану роботи координаційної ради на 2018 рік щодо протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, популяризації здорового способу життя в молодіжному середовищі.
За результатами засідання прийнято рішення щодо удосконалення заходів з попередження наркоманії та протидії злочинності пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, прекурсорів та психотропних речовин.
Дано відповідні доручення.