Про засідання координаційної ради з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності

23 грудня 2016 року проведено  чергове засідання координаційної ради з питань профілактики наркоманії та  протидії злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів  під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації О. Бугаєнко.
На засіданні заслухано звіти членів комісії засідання координаційної ради з виконання заходів Районної цільової програми протидії поширенню наркоманії і злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, на 2016-2018 роки відповідними організаціями та установами протягом 2016 року. Також проаналізовано причини вчинення дітьми злочинів та розглянуто пропозиції до плану заходів щодо попередження правопорушень серед дітей та скоєння ними злочинів.
В ході засідання члени комісії також розглянули пропозиції до плану роботи координаційної ради на 2017 рік щодо роботи в молодіжному середовищі з питань протидії поширення наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, веденні здорового способу життя.
  Прийнято  відповідні рішення щодо удосконалення заходів з попередження  наркоманії та протидії злочинності пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, прекурсорів та психотропних речовин.
  Дано відповідні доручення.