Про засідання координаційної ради з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності

06 січня 2016 року під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації відбулося засідання координаційної ради з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, при районній державній адміністрації.
Під час засідання були розглянуті наступні питання:
1. Підсумки про проведену роботу з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, при райдержадміністрації за 2015 рік
2.  Протокол № 2 від 22 грудня 2015 року засідання координаційної ради з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, при районній державній адміністрації.
За результатами засідання дано окремі доручення членам координаційної ради.