В центрі зайнятості протягом січня-липня 2017 року перебували на обліку 75 учасників АТО

У Голованівському районному центрі зайнятості протягом січня-липня 2017 року перебували на обліку 75 учасників АТО. З них один мав інвалідність.
До демобілізованих учасників АТО фахівці центру зайнятості відносяться з особливою увагою, враховуючи соціальні, емоційні, психологічні аспекти. Усім їм надаються інформаційні та консультаційні послуги щодо сприяння працевлаштуванню. Колишнім воїнам пропонують професійну підготовку чи підвищення кваліфікації за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, консультують з питань започаткування власної справи.
Так, з початку року уже працевлаштовані 23 демобілізованих військових, 7 осіб повернулися на військову службу за контрактом, 9 осіб працювали на громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру, професійне навчання проходили 2 колишніх воїнів за професією «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» та лицювальник- плиточник.
Підвищили кваліфікацію 5 осіб:  тракторист-машиніст категорії «А» - 2 особи, інші проходили стажування.
Після завершення навчання 4 особи з учасників АТО працевлаштовані.
На сьогодні основною задачею служби зайнятості є найшвидше повернення до соціально-трудових відносинах   26  осіб з числа учасників АТО, які залишилися перебувати на обліку в центрі зайнятості.
Так, після чергової хвилі демобілізації звернувся до Голованівського центру зайнятості Дзюндзя Михайло Іванович. Перебуваючи на обліку Михайло Іванович в квітні місяці поточного року брав участь в громадських роботах при Голованівському комбінаті комунального господарства. Робота йому сподобалася і коли з'явилося постійне місце роботи 01.08.2017 р. в комунальному господарстві фахівець з працевлаштування запропонував її учаснику АТО.
На сьогодні, Дзюндзя М.І успішно виконує роботу з благоустрою свого селища, його роботою задоволений директор комунального господарства Сапожков Сергій Вікторович.
Хочеться сподіватися, що завдяки зусиллям всіх зацікавлених структур учасники АТО швидко повернуться до мирного звичайного життя, а служба зайнятості стане надійним помічником в питаннях соціального захисту від безробіття.