09 серпня 2017 року проведено засідання Центру надання в районі допомоги учасникам АТО за участізаступника голови районної державної адміністрації Бугаєнко О.П. Одним з основних питань для розгляду було питання надання матеріальної допомоги Оболончик О.Ф., матері померлого учасника бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції Бабія В.І., інваліда ІІ групи, який помер внаслідок хвороби, пов’язаної з захистом вітчизни на організацію проведення похорон. Координаторами центру було вирішено рекомендувати управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації внести зміни до районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті згиблих на 2016-2020 роки та виплатити матеріальну допомогу.