08 липня 2016 року відбулося чергове засідання Центру надання в районі допомоги учасникам антитерористичної операції

08 липня 2016 рокувідбулося чергове засідання Центру надання в районі допомоги учасникам антитерористичної операції за участі заступника голови районної державної адміністрації Бугаєнко О.П. та координаторів центру.
На засіданні було представлено  нового радника голови Голованівської районної державної адміністрації з питань надання допомоги учасникам антитерористичної операції (на громадських засадах) та керівника центру надання допомоги учасникам антитерористичної операції - Дроздика Сергія Васильовича відповідно до розпорядження голови Голованівської районної державної адміністрації від 06 липня 2016 року № 174-р., оскільки, попереднього керівника центру Канайкіна М.В. звільнено з вищевказаних посад (у зв’язку з прийняттям на контрактну військову службу до лав Збройних Сил України).
Керівник Центру та координатори центру обмінялися інформацією та взяли активну участь в обговоренні питань про виділення земельних ділянок учасникам АТО та членам їх сімей, про оздоровлення учасників АТО та сімейний відпочинок для учасників та їх сімей.
Бугаєнко О.П. наголосила на обов'язковому відвідуванні сімей учасників АТО під час виїздів мобільного соціального офісу з метою інформування та визначення їх потреб.
За підсумками засідання Центру координаторам було надано окремі доручення.