1 червня 2018 року в м. Одесі відбувся семінар-тренінг «Організації громадянського суспільства як надавані соціальних послуг: існуючі механізми регулювання та державного фінансування надання соціальних послуг»

1 червня 2018 року в м. Одесі в рамках проекту Координатора  проектів ОБСЄ в Україні  «Вдосконалення доступу для організацій громадянського суспільства в Україні до надання соціальних послуг» відбувся семінар-тренінг «Організації громадянського суспільства як надавані соціальних послуг: існуючі механізми регулювання та державного фінансування надання соціальних послуг» на якому розглядалися питання:
огляд міжнародного і національного законодавства щодо надання соціальних послуг ОГС та регіональних практик;
організація соціального замовлення за участі недержавних суб’єктів.
Семінар-тренінг проводили представники координатора проектів ОБСЄ в Україні, Міністерства соціальної політики України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та представники Київської міської державної адміністрації.
У семінар-тренінгу взяли участь начальник Управління соціального захисту населення райдержадміністрації Дудник А. А. та директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Голованівського району Ткач В. Л. Після проходження семінару-тренінгу вони отримали сертифікат.