Засідання районної тимчасової міжвідомчої робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

31 травня 2018 року заступник голови районної державної адміністрації О.Бугаєнко провела засідання  районної тимчасової міжвідомчої робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.
На засіданні розглянуто   аналітично-моніторингові дослідження по страхувальникам за січень 2018 року, проведені головним управлінням Пенсійного фонду України в Кіровоградській області  а також розглянуто питання про середньомісячну заробітну плату за 1 квартал 2018 року.
У ході обговорення порядку денного були враховані пропозиції керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, запрошених до участі у робочій групі.