Засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення

30 травня 2018 року заступник голови районної державної адміністрації О.Бугаєнко провела засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.
На засіданні розглянуто питання  про підсумки  роботи робочої групи по легалізації заробітної плати та «тіньової» зайнятості протягом січня-травня 2018. Під час проведення обстежень проводиться роз’яснювальна робота  щодо можливих наслідків нелегальної праці . В травні 2018 року робочою групою за участі головного державного інспектора Управління Держпраці у Кіровоградській області здійснено два рейди, під час яких відвідано 12 суб’єктів господарювання, з них 4 сільгоспвиробників. Виявлено 15 випадків не задекларованої праці, якіна даний час усунуті.
У ході обговорення порядку денного були враховані пропозиції керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, запрошених до участі у робочій групі.
За наслідками обговорення прийнято ряд рішень та взято під контроль стан оформлення суб’єктами господарювання всіх форм власності трудових відносин з найманими працівниками та рівень заробітної плати.