Засідання міжвідомчого оперативного штабу з координації роботи щодо підготовки і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році

29 травня 2018 року заступник голови районної державної адміністрації           О.Бугаєнко провела засідання міжвідомчого оперативного штабу з координації роботи щодо підготовки і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році.
На засіданні обговорювалися  питання: про забезпечення оздоровчими послугами дітей пільгових категорій  в стаціонарних таборах; про позачергове забезпечення оздоровчими та відпочинковими послугами  дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування;  дітей з інвалідністю; забезпечення функціонування 22 пришкільних таборів з денним перебуванням та встановлення  тривалості зміни не менше 14 днів; про відкриття дитячих закладів відпочинку без порушень протипожежних заходів санітарних правил і норм.
Під час засідання було відмічено, що за кошти районного бюджету  управлінням соціального захисту населення Голованівської райдержадміністрації закуплено, шляхом проведення тендеру , 40 путівок до дитячого закладу санаторного типу ім.С.Лазо ТОВ «Примор’я» та 5 путівок до дитячого оздоровчого табору «Ольвія».
Капітанська , Грузянська,  Наливайківська та Ємилівська сільські  ради   закупили 11 путівок  до дитячого оздоровчого табору «Ольвія » м.Очаків для дітей пільгових категорій,  які проживають на території  цих сільських рад.
У ході обговорення питання про забезпечення контролю за проведенням оздоровчої кампанії, наголошено на організацію належного медичного обслуговування дітей, включаючи огляд дітей на педикульоз.
За наслідками обговорення прийнято ряд рішень та взято під контроль проведення оздоровчої та відпочинкової кампанії.