21 травня 2018 року в приміщенні Побузької селищної ради проводив свою роботу «мобільний соціальний офіс» за участю  начальника управління соціального захисту населення Голованівської    райдержадміністрації Дудник А.А. та начальника    відділу грошових    виплат та компенсацій управління Капінус І.В з жителями смт Побузьке щодо призначення субсидії з 01 травня 2018 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 року №329 «Про внесення змін до деяких постанов КМУ та визнання такою, що втратила чинність, постанови КМУ від 28 грудня 2016 року №1022».
В ході роботи громадянам надавалися роз’яснення суттєвих змін в Порядку призначення субсидії.
За консультацією з питань призначення субсидії та інших соціальних виплат звернулося 23 громадянина.