Засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення

11 січня 2018 року заступник голови районної державної адміністрації О.Бугаєнко провела засідання районноїробочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.
На засіданні розглянуті питання: про підведення підсумків щодо обстеження суб’єктів господарювання  та про результати моніторингу, проведеного органами Пенсійного фонду, стосовно страхувальників, які у жовтні 2017 року нарахували заробітну плану найманим працівникам менше законодавчо встановленого мінімуму за умови відпрацювання повного місяця та повного робочого дня.
Під час рейдів обстеження суб’єктів господарювання активно проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота серед роботодавців щодо відповідальності за нелегальну зайнятість, необхідності виплати офіційної заробітної плати та сплати внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Проведена інформаційно - роз’яснювальна  робота серед 285 суб’єктів господарювання району щодо необхідності виконання вимог трудового законодавства та щодо переваг офіційної зайнятості.
Під час засідання відмічено, що за даними моніторингу на підприємствах дотримується нарахування заробітної плати, розрахунку її складових, проведення доплат до рівня мінімальної заробітної плати
У ході обговорення порядку денного були враховані пропозиції керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, запрошених до участі у робочій групі.
За наслідками обговорення прийнято ряд рішень та взято під контроль стан оформлення суб’єктами господарювання всіх форм власності трудових відносин з найманими працівниками та рівень заробітної плати.