Про засідання районної тимчасової міжвідомчої робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

11 січня 2018 року в  Голованівській районній державній адміністрації відбулося засідання  районної тимчасової міжвідомчої робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати під головуванням заступника голови районної державної адміністрації О.Бугаєнко.   На засіданні перший заступник начальника  Благовіщенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області Цилюрик Л.В. інформувала  про результати моніторингу, проведеного органами Пенсійного фонду, стосовно страхувальників, які у жовтні 2017 року нарахували заробітну плану найманим працівникам менше законодавчо встановленого мінімуму за умови відпрацювання повного місяця та повного робочого дня. Заслухано керівників та бухгалтерів, які допустили нарахування заробітної плати у менше мінімального розміру за умови відпрацювання повного місяця.
     Заступником   керівника робочої групи, заступником голови районної державної адміністрації О.Бугаєнко  дано  доручення Благовіщенському об’єднананому управлінню Пенсійного фонду України  та Голованівській ОДПІ  ГУ ДФC у Кіровоградській області  продовжити здійснення  детального аналізу стану оплати праці в тому числі і  в установах та закладах бюджетної сфери в частині забезпечення нарахування заробітної плати не менше мінімальної за умови відпрацювання повного місяця та повного робочого дня. У лютому 2018 року провести  семінар з головними бухгалтерами і бухгалтерами суб’єктів господарювання за участі представників управління Держпраці  у Кіровоградській області та  Благовіщенського об’єднананого управління Пенсійного фонду України  та Голованівськкої ОДПІ  ГУ ДФC у Кіровоградській області.  Суб’єктам підприємницької діяльності, які нарахували штатним працівникам заробітну плату менше мінімального розміру за умови відпрацювання повного місяця надати пояснення причин виникнення нарахувань штатним працівникам заробітної плати менше мінімального розміру з  страхувальників.