19 грудня - День святого Миколая!

19 грудня - День святого Миколая! Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам. У день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка?
Бо чемні діточки обов'язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – різку.
Ця різочка є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися.
В сучасні часи з’явилась добра традиція – саме у день святого Миколая опікуватись сиротами та знедоленими дітьми, даруючи їм подарунки.
Працівники служби у справах дітей райдержадміністрації готують списки, пакують подарункові набори, все роблять  для того, щоб вчасно зробити приємний сюрприз дітям-сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування та дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах.
І вже 82 дитини-сироти, та дитини позбавлених батьківського піклування та 74 дитини, які опинилися в складних життєвих обставинах отримають свої подарунки. Але це ще не все, така ж кількість  подарунків підготовлена і до новорічних свят для дітей даної категорії.

Збільшити шрифт
A- A A+