Всеукраїнський профілактичний захід «Урок»

Уже традиційно на початку кожного навчального року в Україні проводиться Всеукраїнський профілактичний захід «Урок», з метою забезпечення здобуття загальної середньої освіти усіма учнями шкіл.
Відповідно дост. 53 Конституції України, ст. 19  Закону України „ Про охорону дитинства” та Закону України "Про загальну середню освіту", щодо гарантованого права дітей на освіту, службою у справах дітей Голованівської райдержадміністрації у третій декаді серпня поточного року було розпочато проведення Всеукраїнського профілактичного заходу „УРОК”, який триватиме впродовж серпня – жовтня цього року, а заходи по охопленню всіх дітей навчанням, як вимагає чинне законодавство, триватимуть протягом усього навчального року.
Мета даного заходу – виявлення дітей, які без поважних причин не приступили до занять з початку навчального року, вжиття заходів для повернення їх до навчання, усунення причин і умов, внаслідок яких діти не охоплені навчанням, надання адресної допомоги дітям, притягнення  до відповідальності батьків або осіб, які їх замінюють за порушення прав та законних інтересів дітей.
Службою у справах дітей райдержадміністрації контролюється питання відвідування учнями загальноосвітніх закладів району, вживаються заходи щодо повернення або влаштування виявлених дітей до навчальних закладів.
Служба у справах дітей Голованівської райдержадміністрації