До відома учасників антитерористичної операції

Головне управління Держгеокадастру у Кіровоградській області працює в режимі максимального сприяння учасникам антитерористичної операції в реалізації їх конституційного права на безоплатну передачу їм земельних ділянок  у власність.
З метою забезпечення такого права, учасники антитерористичної операції можуть звертатись до Сектору звернень громадян та доступу до публічної інформації Головного управління за наданням роз’яснень та довідкової інформації з питань отримання ними земельних ділянок, що відноситься до повноважень Головного управління  Держгеокадастру у Кіровоградській області.
Доцільно зазначити, що територіальні органи Держгеокадастру є розпорядником лише земель сільськогосподарського призначення державної форми власності за межами населених пунктів.
Дзвінки приймаються: за тел.. (0522) 55-11-55 з понеділка  по п’ятницю з 09:00 год до 16:00 год (крім святкових днів), обідня перерва з 12:00 год до 12:45 год.
У разі необхідності, громадянам за їх волевиявленням надається можливість подавати за вказаним номером телефону усні пропозиції (зауваження), заяви, скарги, які підлягають реєстрації та прийняттю до розгляду в порядку ЗУ «Про звернення громадян».

Збільшити шрифт
A- A A+