Відділом у Голованівському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області у стислі терміни в межах наданих повноважень опрацьовуються всі матеріали, що надходять відносно відведення земельних ділянок учасникам АТО.
Станом на 12.04.2018 року учасниками бойових дій  подано 294 заяви до Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області на отримання земельних ділянок.  Прийнято 276 наказів Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства. Затверджено 229 проектів землеустрою та надано у власність 229 військовослужбовцям земельні ділянки.
 Разом з тим до органів місцевого самоврядування надійшло 11 заяв на отримання земельних ділянок.  Прийнято 11 рішень сільських  рад про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, та затверджено 10 проектів землеустрою та надані у власність земельні ділянки учасникам АТО .
Станом на 01.04.2018 року на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 19.08.2015 року № 898-р «Питання забезпечення учасників антитерористичної операції та сімей загиблих учасників антитерористичної операції земельними ділянками» Головне управління Держгеокадастру у Кіровоградській області визначило на території Голованівського району земельні ділянки для відведення учасникам антитерористичної операції, а саме: на території Вербівської, Межирічківської, Липовеньківської, Грузької, Шепилівської, Красногірської, Люшнюватської, Голованівської, Крутеньківської сільських рад.