Оздоровлення за рахунок бюджетних коштів мають право діти з пільгових категорій

Близько 668700,0 грн. виділено з районного бюджету та бюджетів сільських рад на оздоровлення дітей Голованівського району. В районі проживає 3 тис дітей віком з 7 до 17 років.
У першу чергу, на оздоровлення за рахунок бюджетних коштів мають право діти з пільгових категорій: діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних сімей, діти з малозабезпечених родин, діти інваліди, діти учасників АТО, а також талановиті та обдаровані діти. Для них путівки до санаторіїв та літніх таборів оздоровлення та відпочинку район оплачує 100%. Путівками за рахунок обласного бюджету з частковою оплатою батьків 20% та 50% забезпечуються діти інших пільгових категорій: діти, які перебувають на диспансерному обліку, діти- відмінники навчання.
Нещодавно група із 40 дітей поїхали до дитячого закладу санаторного типу ім. С. Лазо м. Білгород-Дністровський Одеської обл. Ще 16 дітей уже відпочили на базі ДЗОВ «Ольвія» Миколаївської обл.
Батькам, діти яких належать до пільгових категорій та бажають оздоровитися, потрібно звернутися з заявою та відповідними документами до управління соціального захисту населення Голованівської районної державної адміністрації.