ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

В головному управлінні Пенсійного фонду України в Кіровоградській області щодня з 08.00 до 17.00 години працює пряма телефонна «гаряча лінія». Звертатись за телефоном: 330-441. Щочетверга з 13.00 до 14.00 на телефонні дзвінки відповідають:

05 липня 2018 р. – заступник начальника головного управління Юрій Миколайович ШАРПІНСЬКИЙ.

12 липня 2018 р. – заступник начальника відділу методології та організації роботи із застосування пенсійного законодавства управління застосування пенсійного законодавства Ірина Василівна ФУНДЕРАТ.

19 липня 2018 р. – заступник начальника управління – начальник відділу представництва інтересів Фонду в судах та інших органах юридичного управління Ольга Олександрівна БЛОШЕНКО.

26 липня 2018 р. – заступник начальника управління – начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій військовослужбовців та деяких інших категорій громадян управління застосування пенсійного забезпечення Наталія Миколаївна БОДЮЛ.