Прес-тур на підприємство “Відродження”

У вівторок, 10 липня 2018 року відбувся прес-тур на ТОВ «Відродження», під час якого представники ЗМІ мали змогу ознайомитися на власні очі з виробництвом, а також дізналися про умови роботи та затребувані вакансії на підприємстві.

Історія товариства «Відродження» починається з 2001 року. Товариство є давнім і надійним партнером центру зайнятості щодо співпраці. Дане підприємство спеціалізується на виробництві олії соняшникової і ріпакової . Також встановлено механізм – гранулятор по брикетуванню і гранулюванню відходів із лушпиння соняшника для подальшої реалізації споживачам. Сьогодні, завдяки досвіду фахівців та відкритості до інновацій, ТОВ «Відродження» є одним з найбільших підприємств району. «Ми працюємо над модернізацією виробництва. Так, завдяки введенню в експлуатацію в минулому році цеху екстракції, збільшено обсяги переробки соняшника до 700 т/добу», – розповіла директор підприємства Броніслава Картель.

Також директор повідомила, що спільно з Голованівською філією Кіровоградського обласного центру зайнятості запрошуються на роботу працівники переважно за робітничими професіями. «У нас є позитивний досвід співпраці зі службою зайнятості, коли майбутні співробітники приходять з центру зайнятості і залишаються працювати у великому, згуртованому колективі . У колективі працює близько 200 осіб і ще залишається багато актуальних вакансій за робітничими професіями , такими як: водії автотранспортних засобів, електромонтери, електрогазозварники слюсарі та ін.

«На підприємстві весь процес виробництва автоматизовано, персонал забезпечується спеціальним одягом. Для робітників працює їдальня» - зазначила Броніслава Вікторівна.

Заступник директора філії Інна Копієвська надала інформацію про ситуацію на сучасному ринку праці, розповіла про партнерські стосунки з підприємством, ознайомила учасників заходу про послуги та сучасні можливості служби зайнятості.

В рамках прес-туру була також проведена ознайомча екскурсія по підприємству.

Наприкінці зустрічі директор філії Кравченко Л.П. висловила сподівання на продовження подальшої співпраці з роботодавцем щодо задоволення кадрових потреб та сприяння зайнятості жителів району, а директор ТОВ Відродження Картель Б.В. дала надію на перспективу щодо створення нових робочих місць, так як є плани щодо розширення та збільшення виробництва.