СТАБІЛЬНЕ НАПОВНЕННЯ БЮДЖЕТУ- ЕКОНОМІЧНА СТАБІЛЬНІСТЬ КРАЇНИ

Наповнення державного та місцевого бюджетів – один з безумовних пріоритетів у  роботі  податкової  служби з платниками.  Адже саме від своєчасного та повного наповнення казни залежить виконання всіх соціальних гарантій держави.

Платники податків Голованівського району  спрямували до бюджету за  січень-червень 2018 року  104,4 мільйонів гривень.

Найбільші суми надійшли від сплати податку на додану вартість – понад 23 мільйони гривень, податку на доходи фізичних осіб перераховано майже 56  мільйонів гривень. Також сплачено 8 мільйонів гривень плати за землю, майже 7 мільйонів єдиного  податку, більше ніж 3 мільйони  військового  збору.

Сума надходження єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від роботодавців за 6 місяців 2018 року становить 35,6 мільйонів гривень.

Своєчасна сплата податків сьогодні – це стабільна підтримка нашої держави на шляху її розвитку – і головне, що це добре розуміють представники бізнесу. Реформування податкової системи та значна роз’яснювальна робота, що проводиться податківцями, сприяють полегшенню ведення бізнесу та, як наслідок, збільшенню надходжень до бюджетів усіх рівнів.