День інформації на селі.

Уже традиційним стало проведення центром зайнятості виїзних днів інформації для сільського населення. 17.07.2018 року такий захід проведено фахівцями Голованівської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості для мешканців села Клинове.
Так, під час заходу незайнятому населенню було надано актуальну інформацію про стан місцевого ринку праці, перспективи працевлаштування громадян, які проживають на території сільської ради, можливості тимчасової зайнятості, а також самозайнятості. У форматі заходу всі бажаючі мали можливість отримати індивідуальні консультації з питань пов’язаних із працевлаштуванням.

З метою працевлаштування на гідні робочі місця та посади з відповідними умовами праці фахівці філії ознайомили мешканців села з актуальними вакансіями по району та за його межами. У свою чергу шукачі роботи ознайомились з інформацією про підприємства, на яких може бути використана їх праця. Крім того, фахівці служби зайнятості надавали консультації щодо працевлаштування, допомагали бажаючим скласти резюме.

Проведення таких заходів – це важливий крок до якісного, адресного вирішення проблеми зайнятості. І організатори заходу як служба зайнятості так і сільська рада домовилися про наступні такі зустрічі, які дають людям потрібну цікаву інформацію. Бажання безробітних, органів самоврядування та служби зайнятості єдине: робота, що приносить задоволення.