Засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення

26 липня 2018 року заступник голови районної державної адміністрації О.Бугаєнко провела засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення

На засіданні розглянуто питання про підсумки роботи робочої групи по легалізації заробітної плати та «тіньової» зайнятості протягом січня-липня 2018 р. та створення нових робочих місць протягом січня- травня 2018 року. В липні 2018 року робочою групою за участі головного державного інспектора Управління Держпраці у Кіровоградській області здійснено один рейд в смт.Голованівськ, під час якого відвідано 10 суб’єктів господарювання. Виявлено 3 випадки не задекларованої праці у двох суб’єктів господарювання .Станом на 26 липня 2018 року здійснено обстежень 142 суб’єкта господарювання, виявлено 49 випадків не задекларованої праці, в результаті легалізовано 46 робочих місць. Фізичних осіб- підприємців, які допустили порушення законодавства заслухано.

У ході обговорення порядку денного були враховані пропозиції керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, запрошених до участі у робочій групі.

За наслідками обговорення прийнято ряд рішень та взято під контроль стан оформлення суб’єктами господарювання всіх форм власності трудових відносин з найманими працівниками та рівень заробітної плати.