Засідання районної тимчасової міжвідомчої робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

26 липня 2018 року заступник голови районної державної адміністрації О.Бугаєнко провела засідання районної тимчасової міжвідомчої робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.
На засіданні розглянуто інформацію головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області щодо аналітично-моніторингових досліджень по страхувальникам за травень 2018 року. Залухано 6 керівників суб’єктів господарювання району, в яких мало місце нарахування заробітної плати працівникам в розмірі меншому за мінімальний.
У ході обговорення порядку денного були враховані пропозиції керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, запрошених до участі у робочій групі.