День інформації для осіб віком від 45 років

Соціальні гарантії та послуги Державної служби зайнятості для осіб старше 45 років під таким гаслом відбувся День інформації в Голованівській районній філії КОЦЗ для громадян даної категорії..
Під час заходу був проведений профінформаційний семінар для осіб старше 45 років, де учасники семінару та всі бажаючі могли ознайомитися та розширити свої уявлення щодо перспектив професійної самореалізації, активізації власних зусиль щодо свого працевлаштування, особливостями працевлаштування осіб старше 45 років, психологічними особливостями людей даної категорії, проходженням професійного навчання при сприянні служби зайнятості, а на завершення були визначені кроки щодо успішного працевлаштування осіб старшого віку. В проведенні семінару взяли участь спеціалісти Головного управління пенсійного фонду України в Кіровоградській області: Запорожець Клавдія Пилипівна та Сичук Валентина Олександрівна, які ознайомили учасників семінару зі змінами до пенсійного законодавства та дали вичерпні відповіді на всі запитання безробітних.
Під час заходу працювали консультпункти, де кожен бажаючий міг отримати індивідуальну консультацію спеціаліста, чи юриста РЦЗ.
Презентувалися учасникам заходу і послуги ДСЗ , зокрема професійне навчання, перекваліфікація при сприянні служби зайнятості, отримання ваучера для підвищення своєї конкурентоспроможності на ринку праці, складання резюме та відео резюме, проходження Онлайн співбесіди з роботодавцем, можливості, започаткування власної справи, проходження неформального професійного навчання та інше. А головне спеціалісти хотіли довести до всіх учасників Дня інформації, що тільки шляхом наполегливих зусиль фахівців філії та бажанням самої людини можна досягти позитивного результату – знайти бажану роботу і завжди пам’ятати крилату фразу, що після 40 років життя тільки починається.